Bizden Size
Pasta Yapma Oyunu
Sepet Ekmek
Ekmekle İlgili Bilgi
Ekmeğin İmalatı
İmalattan Görüntüler

   


 

HAKKIMIZDA...............................................................

  Şirketimiz 2006 yılında ALTIN EKMEK GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak kurulmuştur.
25 ağustos 2006 yılında 1200 gram Vakfıkebir ve 600 gram İnebolu ekmeği ile üretime başlanarak açılışımız yapılmıştır.

2007 yılından itibaren ürün çeşitlerimiz geliştirilmiş çeşit ekmeklerin yanı sıra pastane bölümü de hizmete girmiştir. Üretilen tüm ekmek çeşitlerinde özellikle un alımı aşamasında katkısız un alınmasına özen gösterilmiştir.  Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretim yapıldığından katkısız ekmekteki başarısı ile çevresinde güven sağlamış uzak yerlerden aranır üretici olmuştur. Öyle ki misafirliklere gidişlerde “gelirken bize ekmek getirir misiniz?” sözünün sık kullanılır hale gelmesini sağlamıştır.
   Kapı girişindeki sepet ile ihtiyaç sahiplerine ücretsiz ekmek dağıtımına başlanmış ve devam ettirilmekte,servis aracı ile tüm Beykoz ilçesindeki satış noktalarına ekmek dağıtımı yapılmakta gemi ve lokantalara toptan ekmek verilmekte,kandillerde işlerlerine toptan kandil simidi yapılıp yerlerine teslim edilmektedir.

----------------------------------------------------------------------------------------

VİZYONUMUZ.........................................................................................................

Sağlıklı ve hijyenik koşullarda doğal katkısız ve kaliteli hammadde kullanarak ekmek tadında ve kokusunda ekmek; Gerçek lezzetinde pastane mamülleri üretmektir. Müşteri memnuniyeti ile aranan marka olmak, ürettiğimiz ürünlerin adımız olan ALTIN  kadar değerli olmasını sağlamaktır.

----------------------------------------------------------------------------------------

MİSYONUMUZ.........................................................................................................

Müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile saygı ve güven ilişkimizi sürekli devam ettirerek değerlerine değer katan, kaliteden gıda güvenliğinden ve doğallıktan vazgeçmeden tüm ürünlerimizi sağlıklı kaliteli ve hijyenik olarak üreterek her zaman taze ürünler ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır.